Moderní systém objednávání obědů

Zavedli jsme pro Vás nový, moderní a pohodlný systém přihlašování a odhlašování stravy mobilním telefonem či přes Internet. K tomu potřebujete pouze jakýkoli mobilní telefon s možností zasílání a přijímání e-mailů prostřednictvím SMS zpráv nebo počítač s připojením k Internetu. A výhody? Přihlašovat i odhlašovat stravu můžete doslova kdykoli - 24 hodin, 7 dní v týdnu a navíc Vám nabídneme další praktické služby:

Jak si zaregistrovat službu Objednávky OnLine?

Celý postup, jak si tuto službu u nás v jídelně zřídit, je velmi jednoduchý. Stačí zajít na Vaši jídelnu, kde obdržíte číslo zařízení, zvolíte si údaje potřebné pro zřízení služby (uživatel, heslo). Jídelně sdělíte e-mailovou adresu ev. i telefon, kam chcete zasílat zprávy a jaké všechny služby chcete využívat. Od tohoto okamžiku můžete komunikovat těmito moderními prostředky.

Zvolené heslo zásadně nikomu neprozrazujte.
Každý strávník si nese svoji zodpovědnost za své přihlášky a odhlášky.

Pozn.: Zprovoznit Internet nebo naučit se odesílat e-mail jako SMS zprávu se musí naučit každý strávník sám nebo s podporou příslušného dodavatele počítače nebo mobilního telefonu. Jídelna ani firma VIS Plzeň v tomto směru nemůže poskytovat strávníkům odbornou pomoc.

Jak jídelna Vaši objednávku zpracuje?

Zde jsou uvedeny podrobnější technické informace a pravidla, jak bude Vaše objednávka zpracována v počítačovém systému. Tyto informace jsou určeny především vedoucí jídelny a zvídavějším strávníkům, kteří chtějí využívat zejména složitějších variant a kombinací objednávek, a kteří chtějí vědět, jak bude jejich objednávka přesně vyhodnocena.

V dalším textu se pojmem chod rozumí druhy jídel, které se vydávají ve stejném okamžiku (př. Oběd1, Oběd2). Pojmem druh se rozumí konkrétní objednané jídlo (např. čočka s rohlíkem).

Zpracování přihlášek stravy:

  1. Lze objednávat pouze povolené druhy v povoleném období a povolené danému strávníku
  2. Při přihlašování na více dní nebo bez zadání druhu jídla se vždy přihlašuje podle Vašich stravovacích zvyklostí. Pokud si chcete přihlásit jídlo na den, kdy se běžně nestravujete, je třeba tuto přihlášku zadat samostatně na konkrétní den a vždy uvést i druh jídla.
  3. Pokud nezadáte žádný druh jídla, přihlásí se první druh tzn. 1
  4. Pokud je v některém chodu již objednáno, neprovede se v něm žádná změna, v ostatních chodech se přihlásí první druh
  5. Pokud je požadovaný druh již objednán, neprovede se žádná změna

Zpracování odhlášky stravy:

  1. Není zadaný druh jídla, provede se odhlášení všech přihlášených druhů
  2. Je zadaný druh jídla, odhlásí se
  3. Pokud není žádný oběd objednaný, neprovede se žádná změna

Vzor přihlášky můžete stáhnout níže ve formátu PDF.

 

Soubory

prihlaska-2018.pdf

Objednejte si !

telefonem
nebo po internetu

Kontakt

tř. 1. máje č . 358
753 01 Hranice

IČ: 49558617
Telefon: 581601248
E-mail: jidelna@jidelnahranice.cz
Zřizovatel: Město Hranice
Statutární zástupce: Ing. Jiří Zais

Nahoru