Nabídka služeb Jídelny Hranice

Veřejné stravování v Hranicích

Kvalitní a vyvážená strava je základem pro správné fungování každého lidského organismu. Proto naše jídelna umožňuje stravování nejen žákům a studentům, ale i cizím strávníkům - veřejnosti. Výdej obědů pro veřejnost probíhá v době, kdy mají žáci vyučování a jídelna je volná. Cizí strávníci mohou stejně jako žáci a studenti využívat našich nadstandardních služeb a možností.

Pronájem sálu v červené jídelně ke společenským událostem

Prostory naší jídelny také pronajímáme pro různé akce. Můžete u nás pořádat rauty, svatby, pohřební hostiny a jiné. Vždy se snažíme co nejvíce přizpůsobit požadavkům a přáním objednavatele. Naše zaměstnankyně pro Vás mohou připravit i občerstvení - např. obložené mísy.

Příprava a dovoz jídel

Nabízíme také možnost přípravy a dovozu jídel na objednávku. Jestliže pořádáte společenskou, nebo rodinnou akci, večírek a podobně, můžete si u nás objednat oběd či večeři pro větší skupinu lidí. Jídlo pro Vás uvaříme a dovezeme až na místo konání akce. Používáme jen vysoce kvalitní suroviny, které získáváme od spolehlivých dodavatelů. Díky šetrnému způsobu přípravy a vyváženému poměru všech důležitých živin můžete mít jistotu, že Vaše jídlo odpovídá zásadám zdravého stravování.

 

Máte-li zájem využít některé ze služeb, které nabízíme (pořádání rautů, hostin při různých příležitostech atd.) nebo máte-li nějaké dotazy, vzužijte tohoto formuláře a napište nám.

Zeptejte se nás na naše další služby

*


* povinný údaj

Objednejte si !

telefonem
nebo po internetu

Kontakt

tř. 1. máje č . 358
753 01 Hranice

IČ: 49558617
Telefon: 581601248
E-mail: jidelna@jidelnahranice.cz
Zřizovatel: Město Hranice
Statutární zástupce: Ing. Jiří Zais

Nahoru