Jídelna Hranice, příspěvková organizace

Výdejní doba

Obědy u nás vydáváme nepřetržitě od 11.00 do 14.00. O přestávkách dáváme přednost žákům a studentům, v době vyučování je pak jídelna přístupná i veřejnosti.

Ceny obědů

Vaše jídelna se pro vás snaží držet ceny jídel co nejníže. Plnohodnotné polední menu včetně nápoje a doplňku tak u nás dostanete za opravdu minimální cenu. V případě školního stravování se ceny liší věkem strávníka, pro veřejnost jsou pak malinko vyšší, ale neméně výhodné!

Provozní řád

V provozním řádu jídelny se dozvíte vše potřebné o jejím chodu, o objednávkách jídel, výběru menu, možnostech hrazení stravného. Je-li i tak něco, na co byste se rádi zeptali, nahlédněte ještě do sekce FAQ nebo nás neváhejte kontaktovat.

Často kladené dotazy

Máte nějaké nejasnosti, něco Vás zajímá, nevíte si s něčím rady? Zde jsou nejčastější dotazy našich strávníků. Třeba je některý z nich právě ten Váš.

Archív novinek

Zajímá Vás, jaké novinky červená jídelna připravovala svým strávníkům? Naštěstí je pro Vás archivujeme, můžete si je tedy všechny v klidu projít.

Fotogalerie

Prohlédněte si fotografie, které pro Vás zachycují příjemné prostředí červené jídelny, její zaměstnance, některé z našich služeb.


Ochrana osobních údajů

Dokument s informacemi o ochraně osobních údajů naleznete zde.

Zřizovací listiny

Usnesení zastupitelstva města 704/2018 a zřizovací listiny jsou k dispozici ke stažení zde.

Objednejte si !

telefonem
nebo po internetu

Kontakt

tř. 1. máje č . 358
753 01 Hranice

IČ: 49558617
Telefon: 581601248
E-mail: jidelna@jidelnahranice.cz
Zřizovatel: Město Hranice
Statutární zástupce: Ing. Jiří Zais

Nahoru